Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autobusový svoz Keks

19. 3. 2015

Něco málo k jízdnímu řádu:

Časy jsou odhadované lepší být na zastávce cca o 5 min dříve a dyštak 5 min případně počkat, ale budeme se snažit jezdit na čas.  Budeme se na Vás Těšit.

Autobusový svoz Keks – Krhanice

První trasa :

  1. Benešov aut. nádraží nástupiště 3                  17.00
  2. Chlistov aut. zastávka                                    17.04
  3. Úročnice aut. zastávka u pivní pohotovosti       17.07
  4. Krusičany aut. zastávka                                  17.10
  5. Týnec nad Sázavou aut. nádraží                      17.18
  6. Chrást nad Sázavou aut. zastávka                   17.21
  7. Krhanice – koncert                                          17.25

Čekačka 5min Krhanice

Druhá trasa :

  1. Prosečnice aut. zastávka                                    17.37
  2. Kamenný Újezdec u hasičárny                             17.39
  3. Kamenný Újezdec na znamení
  4. Kamenný Přívoz u obecního úřadu                      17.45
  5. Netvořice náměstí                                              17.53
  6. Břežany aut. zastávka                                       17.57
  7. Lešany u obecního úřadu                                   17.58
  8. Krhanice- koncert                                              18.02                                                                                Čekačka 15min Krhanice

Třetí trasa :

  1. Benešov Konopiště naproti vel. Parkovišti           18.32
  2. Benešov aut. nádraží nástupiště 16                    18.41
  3. Chlistov na znamení
  4. Bukovany aut. zastávka u čerpací stanice          18.49
  5. Pecerady náves                                                18.53
  6. Brodce u technických služeb                              18.55
  7. Týnec nad Sázavou aut. nádraží                        19.00
  8. Čakovice u pomníku                                          19.06
  9. Krhanice- koncert                                              19.15

Časy jsou orientační!!!

Doporučujeme být na místě odjezdu o 5 min. dříve a případně počkat 5 min. po stanoveném čase!!! Děkujeme za pochopení.  Ps: Jednotné jízdné je 20 Kč.

Zpětný rozvoz od hlavního vstupu do areálu je následující:

Krhanice- Benešov po První trase odjezd           00.30h

Krhanice- Druhá trasa odjezd                             01.30h

Krhanice – Benešov Třetí trasa odjezd               02.15h

 

Předkapela hraje cca od 18.00h a hlavní koncert Keks začíná cca 19.45h. 

Odkaz na větší formát pro tisk:

http://www.sdh-krhanice.estranky.cz/fotoalbum/akcicky/koncert-skupiny-keks-ke-120.-vyroci-sboru/svoz-keks.-.html
 

Na modrý odkaz klikni a ukáže se ti obrázek na stažení :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář