Letní tábor - informativní schůzka rodičů

11. 5. 2009

Informativní schůzka rodičů, jejichž děti se účastní letního tábora, je rozdělena na dvě části a proběhne tedy ve dvou termínech. Je to proto, aby Krhaničtí nemuseli jezdit do Uhříněvse a naopak. Pokud to však někomu vyhovuje, může si udělat výlet a absolvovat schůzku i ve "vzdálenějším" místě.

Krhanice, 1.6.2009, od 17:30 hodin. Původně měla být schůzka v hasičárně, což byla také informace, jakou jste nejspíše původně obdrželi SMS zprávou nebo e-mailem. Vzhledem k rekonstrukci hasičárny, která již tou dobou bude asi v plném proudu, uskuteční se schůzka (s laskavým svolením Zastupitelstva obce - děkujeme) v zasedací místnosti na Obecním úřadě Krhanice.

Uhříněves, 2.6.2009, od 18:00 hodin v ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10 Uhříněves.

Na této schůzce rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně organizačního a programového zajištění letního tábora a případně poradíme třeba na téma vhodného "vybavení dětí".

Za kolektiv vedoucích se těší Miroslav Svěrák