Letní tábor 2009

6. 2. 2009

SDH Krhanice ve spolupráci s SHM pořádá letní dětský tábor.

Přihlásit můžete své děti ve věku od 6-ti do 14 let a to i ty, které nejsou registrovanými členy SDH Krhanice.

Limitní počet je pouze okolo 25 dětí, tábor je stanový, děti budou mít příležitost formou hry naučit se a zároveń ihned v praxi využívat spoustu praktických, nejenom tábornických dovedností. Smyslem dění v táboře není jenom pouhá účast dětí při "běžných" hrách. Chceme dětem vytvořit dostatečný prostor k projevení jejich tvořivé energie, prostor k realizaci jejich vlastních nápadů.

Na našich táborech jsou děti formou hry vedeny k osvojení si samostatnosti v rozhodování, ale zároveň ke schopnosti kolektivní spolupráce. Samozřejmě vše vhodnou formou, která je vždy přizpůsobena věku a schopnostem dětí. Členové vedení tábora mají letitou praxi v pořádání táborů podobného zaměření a mají potřebnou kvalifikaci. Samozřejmě po celou dobu tábora je přítomen kvalifikovaný zdravotník (v podstatě min. tři z vedoucích jsou kvalifikovanými zdravotníky zotavovacích akcí a dětských táborů). Další podrobnosti, termín tábora a cenu tábora se dozvíte v předběžné přihlášce, kterou si můžete stáhnout - viz. níže.

Další informace rád poskytnu po telefonu, případně po dohodě osobně na pátečních schůzkách mladých hasičů.

Hlavní vedoucí tábora : Miroslav Svěrák, Krhanice 38, 257 42  Krhanice, tel: 606 626 176

Předběžná přihláška ke stažení zde:  http://tabor2009.comli.com/

Pozn: fotky na přihlášce a na webu "comli" jsou autentické, z Nového Knína z dřívějších táborů.