ORGANIZAČNÍ ZABEZPČENÍ podzimního kola soutěže mladých hasičů a dorostu v rámci celoroční hry Plamen 2014

23. 9. 2014

Pořadatel : SH ČMS - OSH Benešov, OOR mládeže ; SDH Střezimíř Termín

místo konání : 4. října 2014 ve Střezimíři

Zúčastní se : zaregistrované kolektivy mladých hasičů, družstva ve složení 10 + 3, nebo 9 + 3 ( vedoucí, zástupce vedoucího, řidič ) . Kolektivy dorostenců a dorostenek ve složení 8 + 2 ( vedoucí a řidič ). Dorostenci a dorostenky jako jednotlivci + vedoucí ( soutěž jednotlivců proběhne v případě, že budou přihlášeny z každé kategorie alespoň 3 soutěžící ).

Prezence : 8:00 – 8:45 v budově hasičské zbrojnice, vstupní kontrolu zajistí skupina rozhodčích určená na místě v den soutěže. ( Prezence dorostu nejdéle do 10:00 )

Zahájení soutěže po nástupu v 9:00 .

Štáb soutěže řídící část : náčelník štábu – Martin Kůrka velitel soutěže - Vladimír Král hlavní rozhodčí – Eva Vovsíková rozhodčí disciplíny ZPV – Eva Vovsíková rozhodčí disciplíny štafeta 4 x 60 m s překážkami – bude určen v den soutěže organizačně technická část : pracovní skupina – SDH Střezimíř hospodářský pracovník – Antonín Vovsík zdravotní služba – bude zajištěna pořadatelem odvolací komise – náčelník štábu + hlavní rozhodčí + velitel soutěže Stravování bude zajištěno v místě konání soutěže.Dopravu soutěžících si zajišťuje každý sbor sám. Případné protesty se řeší dle platných směrnic celoroční činnosti mládeže a dorostu. Disciplíny budou probíhat dle platných směrnic a jejich dodatků. Jednotlivé disciplíny podzimního kola : Závod požárnické všestrannosti, štafeta 4 x 60 metrů s překážkami.