povánoční výprava mladých hasičů - do hlubin země

6. 12. 2008

(celá přihláška je ke stažení - kupodivu v sekci "Ke stažení")

Dobrodružná cesta do hlubin Země

SDH Krhanice pořádá dne 27.12.2008 s mladými hasiči  jednodenní výpravu do přírody  -  do okolí Klínce.

Sraz:                               27.12.2008 v 8:30 hod. na vlakovém nádraží Krhanice

Návrat:                 27.12.2098 v cca v 17:00   tamtéž

Potřebné finance:  70,- (doprava + malé občerstvení)

Jedeme za každého počasí, cesta bude vlakem, pěšky, cestou a necestou…..

S sebou do malého a pohodlného batůžku:

- Pohodlné dostatečně teplé oblečení vhodné do lesa,  pohodlné pevné boty - nejlépe kotníkové, vhodné i do vlhka a do terénu,  náhradní ponožky – může pršet či sněžit!

-POZOR: kromě náhradních ponožek také náhradní boty

- Prosíme oblečení raději starší, tmavších barev, svítivé barvy, červená apod. jsou pro dané účely nepříliš vhodnou volbou. Čepici, rukavice, případně šálu….

- Pokud bude deštivo, přibalte dětem bundu vhodnou do deště nebo funkční pláštěnku.

- jídlo a pití na celý den – malá svačinka, teplý čaj v malé nerozbitné termosce se určitě bude hodit. Kromě zmíněné svačinky potřebný počet špekáčků podle toho kdo je jaký jedlík – cestou bude  - jak jinak – tradičně oheň.

- Šátek, kartičku zdravotní pojišťovny,  dle schopností a věku dítěte funkční kapesní skládací nožík s pojistkou proti samovolnému uzavření.

Nezapomeňte na dobrou náladu a pořádnou porci odvahy.

Tentokrát je vážně budete potřebovat…

Případné info poskytne Miroslav Svěrák, tel: 606 626 176