Jdi na obsah Jdi na menu

Výlet do Sázavského Pekla

Výprava do Pekla

Podzimní výlet do lesů okolo města Sázavy - Sázavského Pekla – nebyl žádnou procházkou okolo dvorka, nýbrž pořádným „vejšlapem“ po cestách i drsným terénem zvrásněnými údolími kolem řeky Sázavy. Nutno však říci, že všichni, i ti nejmladší poutníci cestu zvládli v pohodě, někteří dokonce až do poslední chvíle před návratem dávali najevo, že mají rezervy a příště zvládnou ještě mnohem více.

Cestou jsme zvládli vyřešit některé záludné hádanky a úkoly, nějaké buřtíky jsme opekli (ti línější je zdlábli studené a bez opékání) a naše cesta skončila úspěšným hledáním pokladu doslova před branami pekelnými, kam už však za šera nebylo moudré vstupovat. Tam se třeba podíváme zase jindy. Důležité je, že nikdo cestou neumrznul, nikdo se neutopil v potoce a nikdo nezabloudil v temném lese a snad také to, že se cestou nikdo nenudil.

 

Naše tlupa byla po cestě rozdělena na tři menší skupinky, které mezi sebou zápolili v různých dovednostech a úkolech. Po vyhodnocení úspěchů a neúspěchů, došlo ve vlaku na zpáteční cestě i na vyhlášení vítězů:

 

-           na velmi dobrém třetím místě se umístila skupinka, jejíž členové si dali název Comeback. Takže hlavně že se v pořádku vrátili, čest jejich památce a koukejte trénovat lumpové…

-          na ještě lepším druhém místě (o hodně lepším) se umístili Zombíci

-          na prvním místě s nejlepšími výsledky pak došli Prťata – a to opravdu všechna čest !!

 

Prťata kromě nejlepších výsledků v bodovaných úkolech zaslouží také zvláštní pochvalu za velice slušnou organizovanost své skupinky.

 

Ta první fotka pod textem  je skupinovým fotem všech účastníků a pozor, hned ta následující, je nepříliš povedeným, ale zato v akci stvořeným snímkem vítězů.

A tady najdete pár dalších fotek z této akce: http://mirazkrha.rajce.idnes.cz/Vylet_do_Pekla/

A teď hádanka pro dětské účastníky výletu a jejich rodiče: kolik celkem se této akce zůčastnilo výletníků? Tedy kolik jich konkrétně vystupovalo z vlaku ve stanici Plužiny? Kdo napíše správnou odpověď na kousek papíru, který podepsaný odevzdá nejpozději na schůzce 12.12., ten vyhrává malé překvapení (ale sorry, žádné slosování o 10 BMW prostě nebude…).

 

Ahoj na příštím výletu – už ho plánujeme….

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář